Retro autobusiukas

Kultinis, rudos spalvos, VW autobusėlis su atidaromu liuku, sukuriančiu įspūdį, tarsi sėdėtum kabriolete – ne tik komfortiškas didesnės kompanijos pasivažinėjimas, bet ir šelmiškai žavingas Jūsų šventės akcentas.

Kultinis automobilis – rudas VW autobusiukas

Šis erdvus VW autobusėlis puikiai tinka jaunavedžiams, į svarbiausią gyvenimo kelionę besileidžiantiems kartu su liudininkais ar artimiausiais draugais arba tiesiog nuotaikingam didesnės kompanijos pasivažinėjimui. Ir, žinoma, visiems, širdyje tebesaugojantiems nerūpestingą gėlių vaikų dvasią!

Autobusėlis vestuvėms
Fotografas: Dainius Sebeckis

1976 m.

Autobusiukas, specialiu „Unicef“ užsakymu, ketinant jį naudoti šios organizacijos veikloje, buvo pagamintas VW gamykloje Hanoveryje. Ar jam teko dalyvauti šioje kilnioje misijoje ir kokia tolimesnė šios transporto priemonės istorija užsienyje, galima tik spėlioti.

Rudas autobusėlis
Fotografas: Dainius Sebeckis

2004 m.

Autobusėlis, po neilgų derybų, atsiduria mano kolekcijoje, kai jis, nebevažiuojantis, tačiau vis dar dvelkiantis hipišku „šarmu“, buvo rastas vienos Kauno švietimo įstaigos kieme. Jo istoriją nuo pirmosios registracijos (1993 m.) Lietuvoje taip pat gaubia paslaptis.

Automobilis vestuvėms
Fotografas: Dainius Sebeckis

2022 m.

VW autobusėlis, pabuvojęs kelių šeimininkų rankose, ir vėl sugrįžta pas mane. Pilnai restauruotas, kad galėtų puošti Jūsų šventę ar tiesiog, riedėdamas Lietuvos keliais, džiugintų aplinkinius. Tačiau su „tebeplakančia senąja širdimi“ – kapitaliai suremontuotu, originaliu oru aušinamu varikliu.

Senovinio autobusėlio nuomos kaina:

80 €/val.

Į kainą įeina:
– Vairuotojo paslauga;
– Degalai Kauno mieste (važiuojant į kitus miestus taikomas kelionės mokestis 30 Eur/100 km).

Minimalus užsakymas – 5 val.

Prikeltas naujam gyvenimui, tačiau išsaugojęs autentiškumą

Kadaise buvęs tamsiai geltonas, dabar Jūsų laukia, „perrengtas“ stilingu, elegantišku rudos spalvos „rūbu“ autobusėlis. Pro akis neprasprūsta ne tik iš toli matomas masyvus VW logotipas, bet ir originalūs skardiniai ratlankiai, dekoruoti pretenzingais tviskančiais gaubtais.

Norint, jog naujam gyvenimui prikeltas autobusėlis puoštų Jūsų šventę, buvo atnaujinta ne tik išorė, bet ir interjeras. Sėdynės persiūtos, o kadaise buvęs metalinis liukas, šiandien – odinis ir dvigubai didesnis. Viduje rasite staliuką, ant kurio galima patogiai pasidėti taurę nealkoholinio šampano ar arbatos puodelį.

Atliekant automobilio restauraciją, buvo siekiama išlaikyti autentišką, hipių laikus menančią išvaizdą. Žvelgiant į šį žavingą autobusiuką, akivaizdu, kad tai pavyko įgyvendinti!

Rudas autobusėlis
Fotografas: Dainius Sebeckis

Galerija

Rudos spalvos VW autobusiukas idealiai tinka ne tik patogiam 5 – 6 žmonių pasivažinėjimui, bet ir žavingai žaismingoms ar net šiek tiek šelmiškoms fotosesijoms. Nepakartojamų kadrų fotografas „pagaus“ ne tik Jums pozuojant prie autobusiuko: fotosesijoms pritaikytas ir vidus. Galinę automobilio sėdynę, besitransformuojančią į lovą, galima išnaudoti intymesniems kadrams. O atidaromą odinį liuką – fotosesijoms ar videosesijoms iš viršaus.

Kiti senoviniai automobiliai

Jūsų šventei atnešti savitą „prieskonį“ gali ir kiti mūsų kolekcijoje esantys senoviniai automobiliai. Kreminės spalvos kabrioletas – pasirinkimas, ieškantiems elegantiškos transporto priemonės. O štai geltonas klasikinis vabalas, kurio subtiliu tikrai nepavadinsi, neabejotinai taps ryškiausiu akcentu tiek nuotraukose, tiek priminimuose. Istoriniai juodos arba violetinės spalvos kabrioletai su pakeliamu stogu žavi harmoningu dizainu, kuriame išlaikomas balansas tarp klasikos ir žaismingumo.