Violetinis kabrioletas

Violetinis kabrioletas – žaismingas, išskirtinis ir įsimintinas akcentas jūsų šventei.

Senovinis automobilis – violetinis kabrioletas

Norite, kad kelionė į šventės vietą būtų tarsi mažas nuotykis? Tuomet violetinis kabrioletas (vabalas – mašina) – kaip tik jums. Tai įsimintinas šventės akcentas, nukelsiantis jus į kitą erą!

1974 m.

1974 m. Vokietijoje pagamintas raudonas, klasikinio dizaino, vabalas. Visgi, tuometiniai savininkai norėjo kabrioleto. Taigi, sertifikuoti „Bieber Borken“ meistrai pakeitė vabalo stogą ir transformavo automobilį į kabrioletą.

2000 m.

Apie 2000 m. vabalas atriedėjo į Lietuvą. Pirmasis šeimininkas jį rado Kauno auto turguje bei kartu su būsima žmona jį įsigijo už 1 000$. Ir 2003 m., baigus vabalo restauravimo darbus, į Kauno gatves jis išriedėjo dabartinės, violetinės, spalvos.

2015 m.

Šio vabalo savininkais tapome 2015 m. Automobilį įsigyti paskatino noras turėti didesnį vabalų, kuriuos gali vairuoti patys klientai, pasirinkimą. Buvo pasiūtas naujas odinis stogas, bei įdėtas originalus salonas, atitinkantis mašinos pagaminimo metus.

Senovinio kabrioleto nuomos kaina:

50 €/val.

Į kainą įeina:
– Vairuotojo paslauga;
– Degalai Kauno mieste (važiuojant kitur papildomai skaičiuojami 25 € / 100 km.).

Minimalus užsakymas – 5 val.

Galerija

Šis žavus vabalas nenuvils jūsų bet kokiu oru – saulei šviečiant galėsite mėgautis smagia kelione atviru kabrioletu, o ūkanotą dieną – klausytis, kaip romantiškai lietaus lašai barbena į odinį stogą!

Beje, pozuoti šis žėrinčios spalvos automobilis puikiai moka bet kokiu oru!

Kiti senoviniai automobiliai

Nors šio automobilio spalva – išskirtiniausia visoje kolekcijoje, jūsų šventei galime pasiūlyti ir kitų variantų. Istoriniai juodos ar kreminės spalvos kabrioletai atrodys itin elegantiškai norintiems tradicinės šventės. O štai geltono vabalo ryški spalva užtikrins, kad visų dėmesys bus tik į jus!

Juodas kabrioletas

Plačiau >

Geltonas vabalas

Plačiau >