Geltonas vabalas

Klasikinis geltonas vabalas – puikus akcentas norint jūsų vestuves, gimtadienį ar kitą šventę padaryti įsimintinesnę.

Senovinis automobilis – geltonas vabalas

Išskirtinis klasikinio vabalo dizainas bei ryškiai geltona spalva traukia aplinkinių žvilgsnius ir nepalieka abejingų. Šio automobilio nuoma vestuvėms ar kitai šventei – puikus pasirinkimas, jeigu norite, kad šventės metu visas dėmesys būtų skirtas jums!

1984 m.

Šis geltonas klasikinis vabalas buvo pagamintas Meksikoje dar 1984 metais, kaip limituotos „Sunny bug“ serijos dalis. Šių automobilių buvo pagaminta vos 1500 vnt. ir jų išskirtinis bruožas yra geltonas veliurinis salonas bei chromuoti ratų lankai.

2003 m.

Tai – pirmasis vabalas mano kolekcijoje. Nuo šio vabalo įsigijimo 2003 m. prasidėjo mano meilė šiems automobiliams, o nuo 2004 m. su šiuo automobiliu dalyvaujame įvairiose šventėse bei suvažiavimuose.

2016 m.

Šis vabalas – autentiškas. Tai reiškia, kad jis vis dar toks pats, koks 1984 m. išriedėjo iš gamyklos – nepakito ne tik jo išvaizda, bet ir išsaugotos originalios detalės. Dėl to, 2016 m. jam buvo suteiktas istorinio automobilio statusas.

Klasikinio (NE kabrioleto) vabalo nuomos kaina:

40 €/val.

Į kainą įeina:

– Vairuotojo paslauga;

– Degalai Kauno mieste (važiuojant kitur papildomai skaičiuojami 25 € / 100 km.).

Minimalus užsakymas – 5 val.

Galerija

Geltonas vabalas – ryškus ne tik savo spalva, bet ir forma. Automobilio linkiai – ypač fotogeniški, taigi puikiai tinka ne tik šventiniam pasivažinėjimui, bet ir jūsų įsimintinai fotosesijai.

Suteikite savo šventėms papildomo žavesio!

Kiti senoviniai automobiliai

Nors šis, geltonos spalvos, vabalas – ryškiausias kolekcijos klasikinis automobilis, jūsų šventei galime pasiūlyti ir kitų variantų. Istoriniai juodos ar kreminės spalvos kabrioletai suteiks elegancijos jūsų vestuvėms ar kitai šventei. O štai senovinio violetinio kabrioleto nuoma – puikus pasirinkimas norintiems derinti klasikines formas su trupučio žaismingumo!