Kreminis kabrioletas

Nepakarojamai bei žavingas kreminis kabrioletas, puikiai derėsiantis prie nuotakos suknelės ir garantuosiantis teigiamas emocijas jums ir jūsų svečiams.

Istorinis automobilis – kreminis kabrioletas

Šis automobilis – galbūt santūriausias visoje mūsų kolekcijoje, bet tikrai ne prasčiausias!

1977 m.

pagamintas Vokietijoje, tačiau skirtas JAV rinkai. Taip prasidėjo automobilio kelionė po pasaulį, kur pirmoji stotelė buvo Kalifornija.

1991 m.

vabalas grižo namo į Europą – buvo atplukdytas į Škotiją, kur šeiminkas vabalui gražino originalią, gamyklinę spalvą, „Atlas White“. Šia spalva vabalas pasidabinęs ir dabar.

2009 m.

automobilis užbaigė savo kelionę aplink pasaulį, kai buvo įsigytas aukcione ir atgabentas į Lietuvą. Čia jam buvo pakeistas stogas, tačiau vis dar išlaikytas originalus, gamyklinis salonas bei variklis.

Senovinio kabrioleto nuomos kaina:

50 €/val.

Į kainą įeina:
– Vairuotojo paslauga;
– Degalai Kauno mieste (važiuojant kitur papildomai skaičiuojami 25 € / 100 km.).

Minimalus užsakymas – 5 val.

Galerija

Kabrioletas – gerą nuotaiką garantuojantis pasirinkimas įsimintinai šventei. Šis automobilis – jaukus kelionės kompanjonas ir žavingas akcentas jūsų nuotraukas, kurias norėsis peržiūrėti vėl ir vėl.

Kiti senoviniai automobiliai

Kreminis kabrioletas – elegantiškas ir švelnus, tačiau jūsų šventei galime pasiūlyti ir kitų variantų. Istorinis juodos ar senovinis violetinės spalvos kabrioletai derina išskirtinį vabalo dizainą su funkicionaliu pakeliamu stogu. O štai geltonas vabalas jūsų šventėje sužydės kaip ryškiausia gėlė pievoje!