Juodas kabrioletas

Juodas kabrioletas – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori žaismingo, bet subtilaus akcento vestuvėms ar kitai šventei.

Senovinis automobilis – juodas kabrioletas

Išskirtinis klasikinio vabalo dizainas bei atidaromas kabrioleto stogas – kas gali būti įsimintiniau šventiniam pasivažinėjimui? Šio vabalo nuoma vestuvėms ar kitai šventei – puikus pasirinkimas, jeigu norite, kad šventės metu visas dėmesys būtų skirtas jums!

1970 m.

Automobilis pagamintas 1970 m. Vokietijoje. Nors iš Karmano gamyklos Osnabriuk mieste išriedėjo raudonos spalvos, vėliau iš gamyklinės spalvos perdažytas juodai – šia spalva pasidabinęs kabrioletas ir pasiekė Lietuvą.

DDR

Vokietijoje automobilis pakeitė nemažai šeimininkų. Paskutiniai jų – iš Magdeburgo miesto buvusioje Rytų Vokietijoje. Tai atsispindi ir specialiai parinktuose automobilio numeriuose – DDR (Deutsche Demokratische Republik santraupa)

2007 m.

Į Lietuvą automobilis atvyko 2007 m. pavasarį. Itin prastos būklės stogas bei interjeras buvo restauruoti, o automobilis, kartu su geltonu vabalu, įtrauktas į istorinių automobilių registrą, tačiau gerbiant šio kabrioleto istoriją, numeriai į rudus keisti nebuvo.

Senovinio kabrioleto nuomos kaina:

50 €/val.

Į kainą įeina:
– Vairuotojo paslauga;
– Degalai Kauno mieste (važiuojant kitur papildomai skaičiuojami 25 € / 100 km.).

Minimalus užsakymas – 5 val.

Galerija

Kabrioletas – klasikinis pasirinkimas įspūdingai šventei. Automobilio linkiai – ypač fotogeniški, o juoda spalva visada atrodo elegantiškai ir grakščiai. Šio kabrioleto nuoma garantuos įsimintinas akimirkas, apie kurias jūsų šventės svečiai dar ilgai kalbės!

Kiti senoviniai automobiliai

Juodas kabrioletas – elegantiškas ir manieringas, tačiau jūsų šventei galime pasiūlyti ir kitų variantų. Istorinis kreminės ar senovinis violetinės spalvos kabrioletai atrodys itin elegantiškai norintiems tradicinės šventės, kai geltonas vabalas – idealus pasirinkimas tiems, kurie nori būti ryškesni už saulę!